MISJA I WARTOŚCI

Moją misją w pracy indywidualnej jest pokazanie Ci, w jaki sposób możesz uzyskać samodzielność i sprawczość w procesie poszukiwania pracy oraz na drodze rozwoju zawodowego. Razem odkryjemy Twoje wartości, które będziesz uwzględniać podczas podejmowania decyzji rozwojowych. Zidentyfikujemy Twoje cele, które będą determinowały kroki w karierze zawodowej. 

Pracując razem, określimy Twoje mocne strony i obszary do rozwoju w celu podejmowania bardziej świadomych i trafnych wyborów rekrutacyjnych. Nauczę Cię technik analizy sytuacji, szacowania ryzyka i podejmowania decyzji w oparciu o kryteria i priorytety.

Moje wartości to kompas w życiu i w biznesie. Działam etycznie, zawsze stosując zasady fair play. Do współpracy podchodzę z dużym zaangażowaniem, szukając najlepszych rozwiązań. Działam zawsze z szacunkiem i wyrozumiałością, w taki sposób, w jaki sama chciałabym być traktowana.

MISJA I WARTOŚCI

Moją misją w pracy indywidualnej jest pokazanie Ci, w jaki sposób możesz uzyskać samodzielność i sprawczość w procesie poszukiwania pracy oraz na drodze rozwoju zawodowego. Razem odkryjemy Twoje wartości, które będziesz uwzględniać podczas podejmowania decyzji rozwojowych. Zidentyfikujemy Twoje cele, które będą determinowały kroki w karierze zawodowej. Pracując razem, określimy Twoje mocne strony i obszary do rozwoju w celu podejmowania bardziej świadomych i trafnych wyborów rekrutacyjnych. Nauczę Cię technik analizy sytuacji, szacowania ryzyka i podejmowania decyzji w oparciu o kryteria i priorytety.

Moje wartości to kompas w życiu i w biznesie. Działam etycznie, zawsze stosując zasady fair play. Do współpracy podchodzę z dużym zaangażowaniem, szukając najlepszych rozwiązań. Działam zawsze z szacunkiem i wyrozumiałością, w taki sposób, w jaki sama chciałabym być traktowana.

USŁUGI

Projektowanie Kariery

Metodologia Akademii
Career Design

Indywidulany projekt skierowany do osób młodych na rynku pracy i ukierunkowany na wsparcie aktywizacji zawodowej dostosowanej do potrzeb i niwelujący bariery. Proces wspierający pomysłowość i przedsiębiorczość młodych, wchodzących na rynek zatrudnienia. Promowanie wśród osób młodych postawy aktywności społecznej i zawodowej, odpowiedzialności za własny rozwój i szacunku do pracy.

Co otrzymasz?...

Za pomocą wyspecjalizowanego narzędzia pn. Psychometryczna Analiza Osobowości MY PS, dokonasz diagnozy potencjału i zasobów osobistych w perspektywie rozwoju zawodowego. Poznasz swoje mocne strony i przekonasz się jakie drzemią w Tobie możliwości.

Dokonasz świadomej i samodzielnej decyzji jaką szkołę lub studia wybrać. Unikniesz losowego lub przypadkowego wyboru, który nie będzie zgodny z Twoimi aspiracjami życiowymi i zawodowymi.

Dowiesz się, jak przebiega proces poszukiwania pracy, bez względu na to czy jest to pierwsza czy kolejna próba jej zdobycia. Przekonasz się, że jest w tym procesie wiele obszarów, nad którymi możesz mieć kontrolę.

I oczywiście dowiesz się, jakie są to obszary. Staniesz się aktywny/a i samodzielnie będziesz kreować przestrzeń swojej sprawczości.

Rekrutacja

Metodologia Akademii
Career Design

Zyskasz umiejętność opracowywania dokumentów aplikacyjnych i zrozumiesz jaka jest ich realna funkcja. Dowiesz się jak przygotować CV chronologiczne, a jak CV funkcjonalne oraz w jakich okolicznościach jedno z nich skuteczniej spełni swoją rolę.

Przygotujesz się kompleksowo do rozmowy kwalifikacyjnej, przekonasz się, że możesz mieć realny wpływ na jej przebieg. Zyskasz pewność, jak odpowiedzieć na tzw. „trudne pytania”. Uświadomisz sobie, czym w istocie jest proces rekrutacji i selekcji oraz będziesz gotowy/gotowa na poszczególne jego etapy.

Co otrzymasz?...

Przekonasz się czy „własna firma” jest dla Ciebie. A jeśli tak, to upewnisz się, co musisz wiedzieć zanim założysz własną działalność gospodarczą. Będziesz miał/miała jasność czym jest biznes plan i jak powinien być skonstruowany. Poznasz procedury rejestracji firmy i dowiesz się gdzie szukać wsparcia w realizacji przedsięwzięć biznesowych

Zbudujesz swoją osobistą hierarchię potrzeb i wartości w kontekście kariery zawodowej. Stanie się dla Ciebie jasne, co jest lub może być dla Ciebie inspirujące i budzące energię do działania

Będziesz wiedział/wiedziała jak wzmacniać swoja motywację i trwać na obranym przez siebie kursie. Poznasz swoje wewnętrzne źródła „zasilania,” z których będziesz mógł/mogła czerpać siłę do działania.

Poznaj Siebie!

autorski projekt dla najmłodszych i tych trochę starszych.

Warsztaty dla klas 7 – 8, a także studentów 3 – 4 roku studiów. Projekt „Poznaj siebie” ma na celu bliższe poznanie samego siebie pod kątem rozwoju kariery i wyboru przyszłego zawodu. To szereg warsztatów i zajęć praktycznych kierujących w trafny wybór zawodowego zajęcia.

Co otrzymasz?...

Warsztaty:

  • Ćwiczenia na poznanie siebie
  • Metody oraz miejsca, które mogą nam pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru kierunku studiów lub zawodu;
  • Warsztaty – „Przepis na interesujące CV i rozmowy rekrutacyjne „Dobry Start”.

Coaching

COACHING INDYWIDUALNY

Coaching indywidualny to cykl, od kilku do kilkunastu, spotkań realizowanych pomiędzy coachem, a Klientem. Każde poświęcone jest indywidualnej pracy nad celem/celami klienta. Spotkania, w zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji, odbywają się w odstępach od 1 do 3 tygodni, z czego każde oddzielne spotkanie trwa od 60 do 90 minut.

FORMA

Sesja ma charakter swobodnej rozmowy między coachem a Klientem, gdzie w komfortowych warunkach, w atmosferze dyskrecji i zaufania pracujemy nad tym, na czym najbardziej zależy Klientowi.

MIEJSCE SPOTKAŃ

Sesje, w zależności od preferencji Klienta mogą się odbyć: online – na skype lub telefonicznie, z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca. Pracuję z moimi Klientami wspierając ich w dążeniu do osobistych celów w taki sposób, by odkrywali w sobie siłę, motywację i zasoby, które zadecydują o realizacji marzeń i życiowych dążeń.

Z KIM PRACUJĘ?

Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy czują, że ich praca nie daje im satysfakcji.Pomagam im zrozumieć CZEGO NAPRAWDĘ CHCĄ, a następnie z odwagą i pewnością siebie sięgać po to, o czym marzą.

Coaching biznesowy

rozwiń skrzydła w biznesie!

Coaching biznesowy – najczęściej adresowany jest do właścicieli firm i dyrektorów zarządzających mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym celem sesji coachingowej jest usprawnienie działania klienta.

Przykładowe obszary pracy w trakcie sesji z coachingu biznesowego:

  • Pomoc w zdefiniowaniu celów firmy (krótkoterminowych, długoterminowych/strategicznych)
  • Opracowanie planów biznesowych
  • Analizowanie procesów
  • Budowanie motywacji w zespole i etc.

O MNIE

NAZYWAM SIĘ ANNA BADEK.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner; Projektantem Kariery, Rekruterem, a także Coachem. 

Mam spore doświadczenie w biznesie na stanowiskach menedżerskich; Współpracowałam z różnymi firmami.

O zróżnicowanych strukturach i procedurach. Doświadczałam pracy z zespołami rozproszonymi, dzięki temu bliskie jest mi rozumienie biznesu w skali globalnej i lokalnej. Od ponad 3 lat buduję markę HR Idea Designer. W tej przestrzeni, na własnych i etycznych zasadach biznesowych, działam w szeroko pojętym obszarze, zasobów ludzkich.

Wszystkie działania w sferze biznesu dają się sprowadzić do trzech spraw: ludzie, produkt i zysk. Ludzie są na pierwszym miejscu. Jeśli nie masz dobrego zespołu, na niewiele przydadzą ci się pozostałe dwa elementy.

Słowo daje, ten cytat rezonuje ze mną od 20 lat. Przez te długie lata, pracy w HR, mocno tego doświadczam. To motto przyświeca mi w codziennej pracy z ludźmi. Z Ich potencjałami i talentami. A zarazem z Ich obawami i niepewnością zawodową dzisiejszych czasów. Ja, mimo wszystko, głęboko wierzę w to, że drzemią w nas ogromne możliwości rozwojowe i jesteśmy w stanie tak pokierować swoimi umiejętnościami aby elastycznie dopasować się do potrzeb rynku pracy. Rynku, który stawia przed nami co rusz nowe wyzwania. Tak po stronie pracownika jak również po stronie pracodawcy.

Rozumiem to doskonale. Od lat godzę oba te światy. Jestem spoiwem tych, którzy szukają. Jedni zatrudnienia, drudzy osób do swoich zespołów. Wspólny mianownik to zadowolenie i sytuacja win-win. Obie strony muszą być zadowolone i usatysfakcjonowane.

Na rynku zatrudnienia działam od 20 lat. Z podziwem przyglądam się transformacji jaka ma tutaj miejsce. To gra, w której nie może być przegranych. Bo jedni potrzebują drugich. Moja etyka zawodowa wyznaje tylko takie zasady. Zasady równego traktowania i braku dyskryminacji w zatrudnieniu. W takich procesach biorę czynny udział ze zrozumieniem i empatią dla obu stron.

Kocham to, co robię i jestem wdzięczna wszechświatu za to, że mogę wykonywać tak cudowny zawód, jakim jest odkrywanie ludzkiego potencjału.

KONTAKT

Napisz do mnie!

find your path..
with hr idea designer

Jeśli masz pytania, cały czas zastanawiasz się co zorbić ze Swoją ścieżką zawodową, to najlepszy moment żeby zacząć szukać Swojej ścieżki. Jestem tutaj po to by pomóc znaleźć Ci odpowiedź i dać rozwiążanie któe sprawi że będziesz szczęśliwy i spełniony. 

Nie czekaj, szukaj odpowiedzi …

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Zgoda

OPINIE O MNIE